Genom att surfa vidare samtycker du till att Frälsningsarmén lagrar kakor på din dator. Läs mer om cookies här

Jag accepterar cookies

Kontakta oss

Jennie Gallardo
- Territoriell Ungdomssekreterare
Mail: jennie.gallardo@fralsningsarmen.se
Tel: 073 914 82 09

Lina Melkersson
- Barn och ungdomsofficer för Södra Divisionen
Mail: lina.melkersson@fralsningsarmen.se
Tel: 073 914 82 59

Vanessa Cherven
- Barn och ungdomskonsulent för Västra divisioinen
Mail: vanessa.cherven@fralsningsarmen.se
Tel: 073 920 48 59

Simon Hurtig
-
Nationell ungdomskonsulent
- Barn och ungdomskonsulent för Norra Divisionen
Mail: simon.hurtig@fralsningsarmen.se
Tel: 073 914 82 20

Gabriel Wahl
- Projektledare för Kylskåpsradion
Mail: gabriel.wahl@fralsningsarmen.se
Tel: 073 920 68 41

Julia Adolfsson 
- Nationell barnkonsulent
- Barn och ungdomskonsulent för Östra Divisionen
Mail:julia.adolfsson@fralsningsarmen.se
Tel: 073 914 82 73


Vill du ha vårt nyhetsbrev? Anmäl dig här så håller vi dig uppdaterad!

GDPR